Статті

12.03.2019

Тому що норія - передусім

Тому що норія - передусім
Надійна робота норії або ковшового елеватора, має велике, навіть ключове значення в процесах очищення й сушіння зерна. Вибору цього обладнання слід приділити особливу увагу, оскільки будь-яка зупинка або збій у роботі норії може призвести до зупинки всього процесу переробки й зберігання збіжжя й завдати значної фінансової шкоди підприємству.
29.10.2018

Запуск елеватора ПАТ «Миронівський хлібопродукт»

Дорогі друзі, ми раді повідомити вам, що Харківпродмаш був реалізований проект елеватора продуктивністю 100 т / год, який був побудований і введений в експлуатацію ПАТ «Миронівський хлібопродукт» у Вінницькій області, сел. Калинівка у вересні цього (2018) року ВП «Калинівський елеватор».
26.05.2017

Міжнародна виставка борошномельного і зернопереробного обладнання IDMA

Дорогі друзі, навесні цього року пройшла міжнародна виставка борошномельного і зернопереробного обладнання IDMA-7, яка проходила в Стамбульському Виставковому Центрі 4-7 травня 2017р. На даному заході були представлені турецькі, європейські, китайські, а також африканські виробники борошномельного і зернопереробного обладнання. Не обійшла стороною цей захід і наша компанія.
25.04.2016

Конвеєр гвинтовий пересувний KSM-185-3,6

Харківпродмаш пропонує Конвеєр гвинтовий пересувний KSM-185-3,6.
01.12.2016

Еволюція перфорованих поверхонь

У даній статті вивчено історію появи і розвитку різних технологій отримання перфорованої поверхні; розглянуто діапазон матеріалів, що використовуються в процесі перфорування. Розглядається еволюція застосування методу перфорації в архітектурі, дизайні інтер'єру, предметному дизайні; функціонально-технологічні та декоративні властивості перфорації. Описано наукові розробки, дизайнерські та архітектурні проекти, найбільш цікаві з точки зору досліджуваного матеріалу.
29.12.2015

Реалізовані проекти

ПП «Західний Буг»
Катеринопільський елеватор
01.12.2016

Сепаратори для зерна. Сучасний стан і тенденції розвитку

Сепаратори для зерна як вид техніки мають історію розвитку, практично нероздільну з еволюцією людської цивілізації. Сепарування зерна - це різнопланова складна науково-технічна проблема, яка в залежності від постановки задачі має різноманітні рішення. Обмежимося розглядом питань очищення, сортування зерна на етапі післязбиральної обробки, підготовки партій зерна до необхідних кондицій різних виробництв і підготовки насіннєвого матеріалу. Цей вибір зроблено з міркувань максимального обсягу сепарованого зерна.
01.12.2016

Зшивання конвеєрної стрічки жильними струнами і шкіряними ременями

Для зшивання конвеєрної стрічки встик (рис.1) можуть застосовуватися тонкі жильні струни діаметром струн 1,5-3,5мм і довжиною 1,5-2 м. Цей вид з'єднання дозволяє отримати досить високу міцність місця з'єднання (до 50-60% всієї стрічки), економію в довжині ременя за рахунок виключення з'єднання внахлест і спокійну без биття роботу стрічки.
03.08.2015

Норія N-20х2 двопоточна

Харківпродмаш пропонує норію двопоточну N-20х2, головною перевагою якої є можливість транспортування двох видів зернопродуктів одночасно.
17.07.2015

Клапани перекидні оцинковані

Харківпродмаш пропонує клапан двосторонній електричний 300 × 300 КДЕ-4С виконаний з оцинкованої сталі, що значно підвищує його антикорозійні властивості.

Клапани перекидні є невід'ємною частиною соматичних транспортних систем трубопроводів, які призначені для транспортування потоків зерна та комбікормів. Встановлення перекидного клапану дозволяє здійснювати перемикання зернопотоку на елеваторах, складах безтарного зберігання зернової продукції і на інших підприємствах зернопереробки.
30.11.2016

Принцип роботи сепараторів ALMA

Принцип роботи та режими роботи сепараторів.
29.05.2015

Методи з'єднання конвеєрних стрічок

Для з'єднання конвеєрних стрічок застосовуються три основні способи:
- З'єднання конвеєрних стрічок методом холодної вулканізації;
- З'єднання конвеєрних стрічок методом гарячої вулканізації;
- З'єднання конвеєрних стрічок механічними з'єднувачами.

Кожен з цих способів має свої переваги і недоліки. Якість з'єднання конвеєрної стрічки залежить від кваліфікації персоналу, що виконує роботи, дотримання регламенту робіт при обробленні кінців конвеєрної стрічки, збірці стику і від якості використаних матеріалів та інструментів.


Замовити зворотній дзвінок

Привіт, наш менеджер передзвонить вам протягом декількох хвилин.