Принцип роботи сепараторів ALMA

Принцип роботи сепаратора заснований на поділі в повітряному потоці сепарованого матеріалу.

Перше очищення і калібрування проводиться в залежності від розміру, маси і форми вихідного матеріалу, незалежно від його вологості і забрудненості, з точністю до ± 3%, що робить можливим виділити зерно з високими посівними якостями.


Включення в процес очищення, сепарації і калібрування насіння сільськогосподарських культур сепаратора дає можливість переробляти продукцію будь- якої засміченості і вологості і виключає травмовані зерна.

Якість посівного матеріалу збільшується на 35-40%, відповідно, схожість посівів зростає до 98%.

Зернові сепаратори відмінно підходять для приватних фермерських господарств, що займаються вирощуванням посівного і товарного насіннєвого матеріалу.

ІСМ


Конструктивним рішенням - розташованям повітрозабірника в верхній частині - виключено попадання в повітрозабірник пристроїв  дрібних домішок.

На практиці це відбувається так: зерно подається в бункер, а потім потрапляє в повітряний потік, створюваний вентилятором. Зерно з найбільшою вагою буде летіти в нижню частину повітряного потоку, а з найменшою вагою - у верхню. У маленькій машині, є в цілому від 7-9 виходів в залежності від виробника. Важелі, що визначають кількість зерна кожної фракції, встановлюються вручну. Найменша машина має продуктивність 2-4 тонни зерна на годину в залежності від того, що очищується. «Харківпродмаш», пропонує зерноочисні машини - сепаратори 12 різних розмірів, при цьому найбільша модель має продуктивність цілих 150 тонн зерна на годину.

Ця машина, зрозуміло, може використовуватися для підвищення якості зернових культур, від кормових до продовольчих, однак вона буде найбільш корисна в обробці посівного зерна.

Проведені в Україні випробування показали, що повітряна сепарація посівного зерна дає хороші результати щодо схожості і здатності до зростання. З вихідного матеріалу пшениці вагою 2,7 тонн на гектар машина при використанні найкращих фракцій дозволяє домогтися підвищення врожайності на десять тонн з гектара. Були також проведені дослідження інфікованості збудниками хвороб, які показали, що у найкращих фракцій її вдається зменшити на 80 відсотків.

Режими роботи сепараторів

  1. Режим попереднього очищення.
  2. Режим первинного очищення.
  3. Режим калібрування.
  4. Змішаний режим (калібрування і очищення одночасно).
ALMA

←Назад до статей

Замовити зворотній дзвінок

Привіт, наш менеджер передзвонить вам протягом декількох хвилин.