Про нас

Історія Харківпродмаш почалася в 1998 р. За час свого існування компанія пройшла шлях від приміщення зі штампувальною і ріжучою технікою до заводу з виробництва обладнання для транспортування і переробки зерна. На сьогодні ми тісно співпрацюємо з найбільшими підприємствами країн СНД і зуміли зарекомендувати себе, як одного з найбільш потужних і надійних партнерів в сфері зберігання, транспортування і переробки зернових культур.

Історія Харківпродмаш


Історія Харківпродмаш


Історія Харківпродмаш

Харківпродмаш - це шість ключових різнопрофільних відділів, десятки сучасних верстатів, які під контролем професіоналів, випускають сотні одиниць якісної продукції щорічно. Ми самостійно займаємося обробкою металу, виробляємо штампи, здійснюємо термообробку деталей і складання устаткування. Повний цикл виробництва дозволяє домогтися високої якості, звести можливості неполадок до мінімуму і самостійно здійснювати технічну підтримку протягом усього часу експлуатації техніки.

У Харківпродмаш ви можете придбати транспортне, аспіраційне, самопливне, зволожуюче обладнання, пробивні решета, сита й інші запасні частини. Завдяки конструкторсько-технологічному відділу ми втілюємо індивідуальні технічні завдання замовників, а також розробляємо сільськогосподарські механізми і машини за власними проектами, прагнучи домогтися більшої ефективності в переробці і транспортуванні зерна.

Історія Харківпродмаш
Історія Харківпродмаш
Історія Харківпродмаш

Наше виробництво

Цех решітних полотен
У цьому цеху виробляються перфоровані полотна, що застосовуються на різному устаткуванні для калібрування і переробки зернових, бобових, олійних культур. Решета від Харківпродмаш мають високу точність виготовлення, використовується якісний метал з метою збільшення терміну служби виробів.
 
Заготівельна ділянка
У заготівельній ділянці використовуються верстати з ЧПУ провідних світових виробників. Завдяки використанню новітніх розробок і рішень в обробці листового металу досягається висока точність і якість одержуваних виробів.

Інструментальна ділянка
Під контролем досвідчених фахівців в цьому цеху виробляються штампи для решіт різних типорозмірів. Виготовляються штампи під різні вимоги замовника як за формою отворів, так і за формою перфорованого полотна.

Ділянка термічної обробки
У цій ділянці відбувається термообробка деталей: відпалом, загартуванням (з підвищеною швидкістю охолодження), відпуском (з метою зняття внутрішніх напружень металу), нормалізацією, дисперсійним твердінням (старінням).

Цех металоконструкцій
У цеху металоконструкцій відбувається збір різного аспіраційного, транспортного, самопливного обладнання для переробки зернових, круп'яних культур і сипучих матеріалів, здійснюється виготовлення складного і нестандартного обладнання за заявками з урахуванням побажань і вимог замовників.

Конструкторсько-технологічний відділ
Харківпродмаш завжди був зацікавлений у свому розвитку і вдосконаленні власних розробок. Тому ми створили грунт для успішного розвитку конструкторсько-технологічного відділу, що дозволило підвищити якість продукції, що виготовляється, проводити удосконалення старих і проектування нових виробів.

Історія розвитку «Харківпродмаш»

1998 р.
 • Заснування компанії.

2000 р.
 • Аренда приміщення зі штампувальним і ріжучим обладнанням на базі заводу «Комсомолець» в м. Лубни.
 • Запуск виробництва і перша продукція в результаті співпраці з інструментальною фірмою, що спеціалізується на штампувальному виробництві (м Кремінна, Луганська область).
 • Розробка металообробного обладнання та підготовка нової виробничої площадки.

2003 р.
 • Придбання площі з будівлями в м. Лубни для майбутнього заводу Харківпродмаш.
 • Придбання модуля на заводі «Автомаш», його демонтаж і монтаж на території ПРАТ «Харківпродмаш».
 • Перевіз із заводу «Комсомолець» і монтування штампувального і металообробного обладнання.
 • Організація ділянки з виготовлення штампів і цеху металоконструкцій з випуску обладнання.
 • Швидке зростання, яке показав Харківпродмаш в той період, пов'язане не тільки з професіоналізмом майстрів, а й з керівниками, які зуміли підтримувати необхідну творчу температуру в колективі, направляти і надихати співробітників.

Історія Харківпродмаш


Історія Харківпродмаш


Історія Харківпродмаш


2004 р. - даний час
 • Безперервний розвиток і вдосконалення виробничої бази підприємства, яке веде до зростання кількості замовників і охоплення більшої аудиторії клієнтів на територіях України, Росії, Казахстану, Туркменістану, Киргизії, Молдови і Білорусі.

2013 - 2014 рр.
 • Закупівля сучасних верстатів з ЧПУ для обробки і розкрою металу, які відповідають європейським стандартам. Це дозволило розширити асортимент Харківпродмаш і вивести якість виробів на новий рівень, створивши ефективний майданчик для здійснення повного циклу створення устаткування.

Замовити зворотній дзвінок

Привіт, наш менеджер передзвонить вам протягом декількох хвилин.