Клапани перекидні оцинковані

Клапани перекидні є невід'ємною частиною соматичних транспортних систем трубопроводів, які призначені для транспортування потоків зерна та комбікормів. Встановлення перекидного клапану дозволяє здійснювати перемикання зернопотоку на елеваторах, складах безтарного зберігання зернової продукції і на інших підприємствах зернопереробки.

Клапан перекидний призначений для зміни напрямку потоку продукту і розподілу його по одному з двох напрямків. Перекидні клапани бувають односторонні, двосторонні і тристоронні. Односторонній перекидний клапан спрямовує рух потоку зерна вниз і в бік, двосторонній - відповідно рівномірно в два боки, тристоронній - вниз і в обидва боки. Клапани можуть бути з ручним керуванням і з електроприводом. За типом приводу вони поділяються на клапани з ручним приводом і електроприводом.

Клапан двосторонній електричний 300 × 300 КДЕ-4С виконаний з оцинкованої сталі, що значно підвищує його антикорозійні ознаки. Певне положення клапану фіксують кінцеві вимикачі. У стандартному виконанні клапан має кут 45о.

Основні вузли клапану двостороннього електричного 300 × 300 КДЕ-4С - збірний корпус, перекидна заслінка, а також привід. У ролі приводу виступає черв'ячний мотор-редуктор. Перекидна заслінка закріплена на валу, який обертається на підшипниках, що обумовлює вільне без заїдань обертання, а також довготривалу роботу вузла.
←Назад до статей

Замовити зворотній дзвінок

Привіт, наш менеджер передзвонить вам протягом декількох хвилин.