Конвеєри шнекові, стрічкові, ланцюгові

Конвеєри шнекові, стрічкові, ланцюгові

Використовуються для транспортування зерна в різних площинах.

Устаткування для транспортування зерна від Харківпродмаш: збільшення продуктивності і скорочення витрат.

Процес обробки зерна зазвичай передбачає його транспортування. Переміщення зерна та насіння по вертикалі й по горизонталі- це трудомістка і складна задача, при виконанні якої не обійтися без спеціалізованого обладнання для транспортування зерна. Продумуючи план транспортування не варто забувати про те, що успішне здійснення цього процесу можливе, тільки якщо техніка якісна. Погано зібрана або виконана з неякісних матеріалів машина може не тільки заважати швидкості процесу, а й спричинити суттєві втрати зерна.

Говорячи про обладнання для транспортування зерна, зазвичай мають на увазі таку техніку як зернометателі, транспортери, норії та навантажувачі, а також шнекові та ланцюгові конвеєри. Кожна з цих машин використовується на певних етапах транспортування. При цьому, не дивлячись на складність і громіздкість конструкції, вона досить проста в експлуатації.

Харківпродмаш займається постачанням обладнання для транспортування зерна вже досить давно. Розглянемо докладніше техніку для транспортування з нашого каталогу, щоб звести до мінімуму питання, які можуть виникнути.

ВИДИ ТРАНСПОРТУВАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СИПУЧИХ і КУСКОВИХ МАТЕРІАЛІВ: НОРІЇ, КОНВЕЄРИ, ЗЕРНОКИДАЧ.

  • Транспортувальні норії - це, мабуть, найголовніша техніка, яка бере участь у перевезенні зерна. Вона являє собою вертикальний підйомник, який здатний доставляти зерно безперервно. Це обладнання досить універсальне, що полягає в можливості безперебійній та коректній роботі з будь-яким типом зерна, що здатне заощадити Ваші кошти, якщо Ви займаєтесь виробництвом кількох видів культур одночасно. Продуктивність цього обладнання для транспортування зерна варіюється. Від цього параметра, безумовно, залежить і ціна машини, і її габарити. Так, мінімальна продуктивність норії,зазвичай, становить 10 тонн і може досягати 100 тонн на годину. Останні має сенс купувати, якщо господарство характеризується великим обсягом робіт і потужним товарообігом.
  • Наступним за визначенням обладнання, яке бере участь в процесі транспортування зерна, є конвеєр. Іноді ми продаємо конвеєри з фіксованими параметрами, але досить часто їх виготовляють на замовлення під конкретне підприємство і транспортувальну систему. Як і норії, конвеєр - це універсальна техніка, яка легко справляється з будь-якими видами зерна, а часто один і той же конвеєр можна використовувати для інших видів сипучих вантажів, крім зернових. Транспортна техніка, продажем якої займається Харківпродмаш, відрізняється особливою витривалістю: так, вона працює з однаковою продуктивністю при різних температурах.
  • Часто для організації транспортувального процесу придбавають зернокидачіі. Устаткування цього класу допомагає в швидкому заповненні складу зерновими культурами. Як і конвеєри, вони бувають вакуумними, скребковими і шнековими. Техніка, яка виконує зворотний зернокидацький процес, це навантажувач зерна. Він здатний зменшити витрати часу вже на першій стадії транспортування, що в свою чергу зменшує витрати фінансові.

Замовити зворотній дзвінок

Привіт, наш менеджер передзвонить вам протягом декількох хвилин.