Конвеєри шнекові, стрічкові, ланцюгові / Конвеєри скребкові (ланцюгові)

Конвеєри скребкові (ланцюгові)

Призначений для транспортування зерна в горизонтальній площинах

Скребковий конвеєр - ефективне обладнання для підприємств різних потужностей

Конвеєр скребковий - це одне з різновидів обладнання, призначене для транспортування зерна та інших матеріалів. Особливістю конвеєра ланцюгового є можливість його безперервної роботи, а також механізм роботи: переміщення вантажу здійснюється завдяки скребок, які закріплені по тягових ланцюгах і занурені в насипний вантаж. Ланцюг зі скребками розташований в коробі, а завантаження транспортера скребкового може здійснюватися як в кінці конвеєра, так і через отвори в днищі.

Одним з головних показників конвеєра скребкового є те, що він може бути адаптований до будь-яких робочих умов і будь-яким виробничим можливостям. Широкий асортимент комплектуючого конвеєра дозволяє створити різні конфігурації, які можуть бути призначені для транспортування в будь-якому положенні, навіть під кутом 90 градусів і в реверсивному напрямку.

Сфери використання конвеєра скребкового.

Транспортери ланцюгові зазвичай мають високі експлуатаційні характеристики, зокрема продуктивність і витривалість, незалежно від того. з яким матеріалом доводиться працювати. Тому вони широко використовуються в таких галузях, як:

  • зернопереробних підприємствах;
  • прийомні відділення автомобільного та залізничного транспорту;
  • транспортні галереї млинів та елеваторів;
  • олійноекстракційні і комбікормові заводи;
  • інші підприємства, які пов'язані з переробкою і прийомом насіння.

Залежно від призначення і оберту підприємства, від навантаження і довжини конвеєр скребковий комплектується мотором-редуктором з необхідними параметрами. На сьогоднішній день вдосконалення технологій виробництва конвеєрів дозволило звести до мінімуму складності обслуговування. Механізми машини комплектуються підшипниковими вузлами з маслянками, які виносяться, що надає можливість проводити технічний огляд без розбирання і навіть без зупинки конвеєра ланцюгового.

Пристрій конвеєра ланцюгового

Розглянемо складові частини транспортера. Як правило, виділяють сім основних елементів: п'ять секцій (приводна, натяжна, проміжна і дві з оглядовими вікнами), ланцюг зі скребками, мотор-редуктор і металеві напрямні.

Переваги та можливості скребкового конвеєра

Конвеєр ланцюговий має кілька переваг у порівнянні з іншими видами транспортерів. Так, в ньому можлива комплектація розвантажувальними секціями, які дозволять здійснити проміжну вивантаження матеріалу. Секції конвеєра з'єднані механічно. При замовленні транспортера ланцюгового, ми будемо окремо обумовлювати комплектацію датчиками, а також сполучною муфтою. У випадку з останньою варто враховувати, що якщо мотор-редуктор має потужність вище 9,2 кВт, муфта встановлюється обов'язково.

Продуктивні можливості конвеєра скребкового варіюються від 20 до 2000 т / год. Втрати зерна при транспортуванні виключені завдяки герметичному виконанню обладнання, це також допомагає працювати з матеріалом при будь-яких погодних умовах. Бічне і нижнє футерування виготовляються з високоміцної сталі, що значно подовжує термін експлуатації конвеєра, а при необхідності заміни футеровки не потрібно демонтувати ланцюг і її складові частини.

Замовити зворотній дзвінок

Привіт, наш менеджер передзвонить вам протягом декількох хвилин.