Конвеєри шнекові, стрічкові, ланцюгові / Конвеєри гвинтові (шнекові)

Конвеєри гвинтові (шнекові)

Призначені для транспортування зерна в горизонтальній площині і частково під кутом

Складне обладнання простою мовою: гвинтовий конвеєр

Конвеєр гвинтовий (або конвеєр шнековий) - один з елементів системи, яка використовується для транспортування зерна та інших сипучих товарів або матеріалів. Компанія Харківпродмаш займається виробництвом конвеєрів спеціально під технічні вимоги Вашого підприємства і обсяг робіт, які на ньому проводяться.

При складності пристрою, конвеєр гвинтовий має досить простий принцип роботи. Так, серцем цієї машини є обертовий гвинт, який має форму спіралі. Його основна функція - це переміщення сипучого матеріалу, що знаходиться між гвинтом і корпусом, в потрібний напрямок. Живильник гвинтовий має досить компактні габарити при тому, що коефіцієнт корисної дії максимальний. Це дозволяє назвати шнековий конвеєр одним з найбільш енергоекономічних пристроїв..

Як влаштований гвинтовий (або шнековий) конвейер?

У якій би сфері не використовувався конвеєр, його внутрішня організація приблизно однакова. Його складові частини: корпус, гвинт, парубки розвантаження і відвантаження, підшипникові опори, монтажні фланці, редуктори і, нарешті, двигун, який, як правило, працює від електричної мережі. Зазвичай корпус не є цілісною конструкцією, а складається з кількох секторів, щільно з'єднаних між собою гвинтами. Найпоширенішою формою корпусу конвеєра шнекового є циліндр, а популярні матеріали для його виготовлення - нержавіюча або вуглецева сталь.

  • Як ми вже згадували раніше, центральною по значущості деталлю шнекового живильника є гвинт. Його форма і розміри окремо обумовлюються перед запуском конвеєра, так як ці параметри багато в чому залежать від матеріалів і культур, які транспортуватимуть. Фахівці поділяють три види гвинта: лопатевий, суцільний і стрічковий. Якщо в цьому є необхідність, в конвеєр можна одночасно впровадити два і більше гвинта для різних видів транспортування.
  • Підшипникові опори служать для передачі крутного моменту гвинта, а також для підтримки центральної осі. Якщо конвеєр гвинтовий невеликого розміру, однієї опори досить. Великі конвеєри вимагають установку додаткових опор, при цьому зазвичай вони не потребують обслуговування, так як є самозмащувач.
  • Конвеєр шнековий завжди оснащується особливим двигуном, який відрізняється стійкістю до високих температур. Іноді на конвеєр встановлюють двошвидкісний мотор. Потужність двигуна розраховується з урахуванням таких показників,як характеристика редуктора, передбачувана продуктивність робіт, геометричні параметри гвинта, а також залежить від якості матеріалу, який необхідно транспортувати.
  • Також важливою деталлю живильника шнекового є редуктор (двоступеневий, циліндричний), який забезпечує обертання гвинта.

Шнекові конвеєри відрізняються перевагами: простотою пристрою і обслуговуванням, герметичністю, невеликими габаритами, зручністю проміжного розвантаження і повнотою збереження пилоподібної продукції.

Замовляйте популярні і вузькоспеціалізовані моделі гвинтових конвеєрів для транспортування матеріалів будь-якого виду в Харківпродмаш.

Замовити зворотній дзвінок

Привіт, наш менеджер передзвонить вам протягом декількох хвилин.