Циклони

Циклони

Призначені для очищення повітря. Основним призначенням аспіраційного обладнання є запобігання поширенню шкідливих часток, пилу від джерела в повітря робочої зони.

Аспіраційне обладнання, циклони - необхідна техніка на зерновому підприємстві

Аспіраційне обладнання, циклони - необхідна техніка на зерновому підприємстві Аспіраційне обладнання, циклони - це спеціальна техніка, яка призначена для видалення запиленого повітря з-під укриттів робочої зони і транспортно-технологічного обладнання. Усунення пилу - це складний процес, який при неправильному плануванні системи аспірації може бути вкрай енерговитратним. Ці системи ,зазвичай, складаються з газоочисного устаткування і мережі повітропроводів. Аспіраційне обладнання актуальне для установки на заводах з переробки та зберігання зернових продуктів, а також кар'єрах і цегляних підприємствах.

Для чого необхідне аспіраційне обладнання і циклони

Промислова аспірація - це необхідна інвестиція, яка не тільки допоможе створити більш сприятливі умови для роботи, а й забезпечить найкращі умови для переробки і зберігання харчових або будівельних, натуральних або штучних матеріалів. Викид шкідливих речовин у повітря у виробничому процесі - це стандартний побічний ефект практично будь-якого виробництва, який може стати як причиною небезпечних захворювань персоналу, так і зниження якості або прискореного псування продукції, що виробляється в обладнанні. Саме тому до купівлі аспіраційного обладнання і циклонів варто підійти з особливою серйозністю.

Кожне підприємство вимагає індивідуального підходу і приватної консультації фахівця перед безпосередньою установкою аспіраційного обладнання. Ефективність роботи аспіраційної системи зазвичай оцінюється зі співвідношенням віддалених в приміщенні шкідливих часток до шкідливих часток, які уникли утилізації місцевими відсмоктувачами і потрапили в повітря в робочій зоні.

Види аспіраційного обладнання

Найбільш поширеними і ефективними елементами аспіраційної системи вважають: циклони, аспіраційне покриття для конвеєрів, пилові фільтри, повітродувки, пилові клапани, аеродинамічні затвори.

  • Харківпродмаш робить постачання якісних циклонів по всій Україні. Не дивлячись на хороші параметри очищення і високі технічні показники, найбільшої продуктивності домагаються на підприємствах, які займаються переробкою і зберіганням зерна. Зокрема циклон використовується для аспірації зерноочисних апаратів і зерносушарок. Циклони ефективні для боротьби з середньою крупою зерновим пилом, тому досить часто їх встановлюють в зерносховища. Циклони відрізняються прийнятною вартістю, надійністю в роботі і простотою монтажу. Циклон - це дійсно вигідне вкладення коштів в разі, якщо підприємству потрібна, дійсно, якісна аспірація.
  • Аспіраційне покриття для конвеєрів - це особливе аспіраційне обладнання, яке призначене для усунення пилу в зерновому потоці. Установлення цього устаткування ефективне і виправдане для стрічкових конвеєрів, але його купівля дуже швидко окупається у вигляді більш якісного кінцевого продукту і продовження терміну життєдіяльності обладнання.
  • Пилові фільтри - корисний пристрій на підприємстві. Зазвичай його встановлюють на ланцюгових транспортерах, стрічкових конвеєрах, що скидають на візках і пересипання.

Замовити зворотній дзвінок

Привіт, наш менеджер передзвонить вам протягом декількох хвилин.