Запасні частини / Запчастини для конвеєрів

Запчастини для конвеєрів

Моделі

Що необхідно знати про конвеєри і запчастини до них.

Купуючи конвеєр і приділяючи його якості чимало уваги, варто не забувати про те, що запчастини для конвеєрів також повинні володіти відмінними характеристиками. Харківпродмаш пропонує для своїх клієнтів тільки кращі рішення, які напевно будуть оцінені гідно тими, хто розбирається в подібній важкій техніці. Але перш, ніж говорити про запчастини для конвеєрів, варто розібратися, які бувають види конвеєрів і для чого вони потрібні.

Мабуть, одним з найбільш популярних видів конвеєрів на сьогоднішній день є стрічковий, який призначений для транспортування вантажів, а основною запчастиною для конвеєрів стрічкового типу виступає безперервна стрічка, яка рухається за рахунок тертя, яке відбувається між приводним барабаном і стрічкою. Інші запчастини для конвеєра - роликоопори, привід, завантажувальний і натягач. Переваги таких конвеєрів очевидні: висока надійність процесів, невисокі працевитрати, необхідні для обслуговування, і безпеки праці.

Гвинтові або шнекові конвеєри мають свою область застосування. Так, вони активно використовуються в борошномельній хімічній промисловості, для транспортування сипучих, пилоподібних, дрібнокускових вантажів в будь-яких необхідних напрямках (похилому, горизонтальному і вертикальному) переважно на виробництвах, що спеціалізуються на будівельних матеріалах. Переміщення зливної стружки - також є одним із завдань гвинтових конвеєрів в машинобудівному виробництві. Переваги таких машин: невеликі габарити, простота обслуговування, можливість проміжного розвантаження будь-якого матеріалу. Запчастини для конвеєрів шнекового типу Ви можете придбати в Харківпродмаш.

Наступний вид конвеєра - скребковий, основне призначення якого - переміщення різних насипних вантажів. До таких можна віднести руду, пісок, вугілля і зерно. Особливістю як запчастин для конвеєра, так і всього механізму в цілому є дуже висока міцність конструкції, з'являється можливість працювати навіть на нерівних поверхнях грунтового типу, полегшене зміна довжини конвеєра, зручне розвантаження і завантаження матеріалу в абсолютно будь-якому місці пристрою.

В окремому і потребують норії: ланцюгові і стрічкові. Це більш спеціалізований конвеєр, на відміну від перерахованих вище.У перших він дозволяє ефективно переміщати матеріал вертикального напрямку без великих енерговитрат. Норії переважно купують для підприємств, що працюють в борошномельній промисловості, для млинів зерноскладів. Запчастини для конвеєра норії Ви можете придбати в Харківпродмаш.

Два конвеєра, які варто відзначити, це пластинчастий і підвісний. Перший застосовується у випадках, якщо використання стрічкових конвеєрів з якоїсь причини обмежене. Пластинчасті конвеєри дозволяють зробити складну траєкторію руху і надають можливість транспортування великого асортименту вантажів. Особливістю підвісних конвеєрів є те, що вони використовуються для транспортування штучних великих вантажів. Тому основні запчастини для конвеєрів підвісних - спеціальні підвіси-коробки.

Замовити зворотній дзвінок

Привіт, наш менеджер передзвонить вам протягом декількох хвилин.