Самопливне обладнання

Самопливне обладнання

Використовується для переміщення різних сипучих матеріалів, зерна і продуктів його переробки за допомогою соматичних систем.

Переваги самопливного обладнання від Харківпродмаш

Самопливне обладнання має досить широку область застосування на підприємствах, основною спеціалізацією яких є зберігання та переробка зерна, а також розвантаження силосів та їх завантаження, з'єднання між собою транспортувальних і технологічних машин різного роду, які розташовані на різних рівнях. Як правило, самопливне обладнання складається з самопливних труб і фасонних елементів.

Форма самопливних труб може варіюватися в залежності від їх призначення і цілей використання. Так, Харківпродмаш пропонує своїм клієнтам вибрати серед прямокутного (може бути зі знімним днищем), квадратного і круглого перерізів. Пропускна здатність самопливної труби залежить від двох чинників: кута нахилу і поперечного перерізу. Розміри останнього встановлюються, враховуючи продуктивність поточно-транспортних ліній, а також виду вантажу, який необхідно транспортувати.

Основне призначення фасонних елементів полягає в з'єднанні розгалужень, більш того вони застосовуються для зміни поперечного перерізу і напрямку самопливних труб. Зазвичай самопливне обладнання виготовляється зі сталі листової завширшки 1,5-8 мм, фланці виробляються зі смугової, кутової або листової сталі.

    Самоплинне обладнання від Харківпродмаш виготовляється завдяки власним виробничим потужностям. Це дозволяє нам виділяти кілька вагомих переваг для наших клієнтів:
  • Ціна. Ми не перекуповуємо самопливне обладнання. Ми самі є виробником, тому у нас відсутня націнка на продукцію будь-якого роду, а ціна відповідає якості самопливного обладнання, яке ми пропонуємо для покупки нашим замовникам.
  • Швидкість. Харківпродмаш виконує замовлення будь-якої складності та обсягу за мінімальні терміни. Виконання індивідуальних замовлень можливе в звичайному режимі без значного збільшення часу виробництва. Тому Ви можете планувати запуск робіт набагато раніше, ніж могли розраховувати.
  • Якість. Технічні характеристики самопливного обладнання від Харківпродмаш відрізняються високими показниками за всіма параметрами. Завдяки цьому Ви зможете відчути істотну перевагу перед виробництвом конкурентів. Ваше обладнання буде працювати без збоїв, показуючи максимально можливу продуктивність.
  • Обслуговування. Брак самопливного обладнання від Харківпродмаш зведений до нуля. Однак іноді з часом обладнання може зношуватися, а деякі деталі можуть вийти з ладу з причин, не пов'язаних з виробником, наприклад, через особливості індивідуальної експлуатації. Перевага співпраці з Харківпродмаш полягає в тому, що ми готові оперативно виїхати до Вас при виникненні неполадок і привести все в робочий стан настільки швидко і якісно, щоб час самопливного обладнання був мінімальним.

Замовити зворотній дзвінок

Привіт, наш менеджер передзвонить вам протягом декількох хвилин.