Решета

Решета

Пробивні решета (сита) призначені для сортування зернових культур на фракції.

Решета (сита) для зерноочисних машин: особливості

Решета для зерноочисних машин - це важливий елемент обладнання, який здатний значно підвищити ефективність очищення, а також калібрування зерна. Решета (сита) застосовуються для поліпшення якості зерна, таким чином підвищуючи його вартість. Для цього необхідно підібрати такі решета, які найкращим чином впораються з цим завданням, будуть правильно підібрані під даний тип культури, будуть коректно встановлені, працювати зі стабільною продуктивністю і відрізнятися окремими параметрами. Решета для зерноочисних машин від компанії Харкпродмаш мають ряд значних переваг в порівнянні з продукцією конкурентів.

  • по-перше, наша продукція не містить задирок, що дозволяє зменшити ймовірність травмування зерна й отримати більш якісний продукт для продажу в результаті очистки;
  • по-друге, решета мають хорошу площинність;
  • точність розмірів отворів допомагає виконувати сортування і фільтрацію більш точно, що підвищує процентний вміст якісного зерна в загальній кількості;
  • достатня ширина решета здатна підвищити його витривалість;
  • у виробництві решіт для зерноочисних машин Харківпродмаш використовує виключно якісні види металу, щоб створити продукт, який прослужить досить довго і буде відрізнятися значним терміном експлуатації.
  На сьогоднішній день на український і європейський ринки виходить все більша кількість компаній-виробників і дистриб'юторів решіт для зерноочисних машин. Однак, досить велика кількість з них виявляється неякісними і на поділи показують низькі результати, навіть іноді знижуючи кінцеву вартість зерна, травмуючи його структуру. Найчастіше отвори в решетах швидко забиваються, сприяючи тим самим зниження продуктивності зерноочисної машини. Решета Харківпродмаш - це висококласний товар, який зроблений за європейськими виробничими стандартами і, спираючись на досвід, який ми зуміли придбати за довгі роки роботи. Варто відзначити окремо, що ми не робимо решета зерноочисних машин за шаблоном. Для кожного замовника розробляється індивідуальний дизайн елемента з урахуванням всіх необхідних технічних характеристик.

  Як виробник решіт для зерноочисних машин, а не перекупник, а також контролюючи всі виробничі етапи, Харківпродмаш несе повну відповідальність за продукцію, а також в будь-який погоджений час готовий надати сервісні послуги, які стосуються установки, оптимізації та ремонту обладнання, що містить решета.  

Відрізнити справжні товари від кустарного виробництва досить легко, навіть якщо Ви не володієте повним поданням про технічні параметри решіт. Так виробничі решета характеризуються площинністю менше 20 мм на довжині 2000 мм. Отвори повинні бути розміщені рівномірно. В обов'язковому порядку повинні бути відсутніми задирки, тріщини, деформації перемичок і інші зовнішні вади, які можуть не просто пошкоджувати зерно, значно зменшуючи його оцінну вартість, але і гальмувати весь виробничий процес, зменшуючи кінцевий прибуток.

Замовити зворотній дзвінок

Привіт, наш менеджер передзвонить вам протягом декількох хвилин.