Норії ковшові

Норії ковшові

Призначені для транспортування зерна у вертикальній площині.

Норії зернові ковшові - ефективне транспортне обладнання для Вашого виробництва

Норії зернові - це особливий вертикальний транспортер, основне призначення якого - транспортування різних насипних, зокрема зернових культур, і кускових матеріалів по вертикалі. Норії ковшові застосовуються в різних областях, так як саме це обладнання здатне перемістити будь-який матеріал на велику висоту при відносній компактності габаритів без шкоди продуктивності.

Корпус норії стрічкової - це закритий короб, який запобігає можливий вплив зовнішнього середовища на зерно і його втрати, а також усуває можливість його забруднення. При досить великій продуктивності норії зернові мають вкрай низькі енерговитрати і витрати по експлуатації, що позитивно відбивається на собівартості продукції і, як наслідок, кінцевого прибутку підприємства.

Принцип роботи норії ковшової

Виділимо три основні складові частини норії: завантажувальна станція або черевик, приводний станція або головка і норійні шахти. Працює обладнання дуже просто. З транспортера через завантажувальний носок черевика зерно відправляється в ковші. Також воно вибирається ковшами з дна, якщо потрапляє туди самопливом. Далі по норійним шахтам сировина переміщується в ковшах до верхнього сектору транспортера, де матеріал і вивантажується.

Сфери застосування норій зернових ковшових

У конструкції норії заздалегідь передбачається експлуатація в особливих жорстких режимах виробництва, де немає часу на ремонтні роботи і процес розрахований на високу продуктивність і максимальну віддачу обладнання. Замовляючи поставку норії стрічкові на Харківпродмаш, Ви отримаєте машину, яка зможе забезпечити рівномірне завантаження і гранично дбайливе транспортування зерна, а також інших сипучих матеріалів. Саме тому наші норії широко використовуються на найсучасніших і високотехнологічних підприємствах в області переробки зернових, а також лінійних і портових елеваторах, млинах і зерносховищах, хлібокомбінатах, комбікормових і борошномельних заводах.

Переваги експлуатації норії

  • Устаткування досить просто встановити завдяки секційному складанню конструкції. Всі панелі знімні, що надає можливість безперешкодного доступу до машини для технічного обслуговування або при необхідності для заміни секцій.
  • Процес роботи легко і безпечно контролювати завдяки арматурній сітці і навісним дверцятам.
  • Запобігання зворотному ходу стрічки норії зернової забезпечується за допомогою вбудованого гальмівного пристрою.
  • Конструкція обладнання надійно захищена футеровкою, що виготовлена з зносостійкого сталі. Вона є знімною ,і при зносі обладнання не доведеться робити заміну всього корпусу. Ми виконуємо особливі замовлення, такі як комплектація додаткової захисної футеровки з поліуретану, з керамічним наповненням або з керамічної плитки.
  • Привід і двигуни норії не заблоковані, а простір навколо них оснащений зручним сервісним майданчиком.
  • Під замовлення норії зернові можуть комплектуватися сходами, перехідниками, датчиком сходу, переміщення стрічки і температури підшипників.

Замовити зворотній дзвінок

Привіт, наш менеджер передзвонить вам протягом декількох хвилин.