Вентиляційне обладнання / Телескопічна вентиляційна установка ТВУ-2

Телескопічна вентиляційна установка ТВУ-2

Телескопічна вентиляційна установка ТВУ-2

Перед відправкою замовлення заповніть, будь ласка, невелику анкету:

Установка телескопічна вентиляційна ТВУ-2 використовується для вентилювання зерна в складах і на відкритих майданчиках хлібоприймальних підприємств, які не обладнані стаціонарними підлоговими вентиляційними установками. Застосовується разом з вентиляторами місцевого провітрювання ВОЕ-5 потужністю 7,5 кВт.

ТВУ-2 являє собою циліндричну багатоступеневу трубу, що складається з чотирьох перфорованих і однієї неперфорованої секції загальною довжиною 9700 мм.


Перша ланка є основним несучим елементом установки і служить підставою (корпусом) , в якому розміщуються інші секції при транспортуванні. Зовні до корпусу приварені санчата для переміщення установки з одного місця на інше, на торці знаходиться знімна заглушка. Внутрішні секції представляють собою перфоровані циліндричні труби з гратчастого полотна з отворами 3 мм. Усередині кожної секції в задньому кінці закріплена хрестовина з центральним отвором для пропуску троса діаметром 10 мм, а в передньому обійма з повстяним ущільненням, яка служить для запобігання потрапляння зерна всередину в місцях сполучення труб. Один кінець троса для втягування секцій в корпус закріплюється на рим-болт кінцевої секції телескопічної установки, а другий закінчується вузлом для демонтажу труби з-під насипу. Для запобігання мимовільного висування секцій з корпусу при транспортуванні служить фіксатор, який закріплюється на тросі після втягування секцій.

Телескопічну вентиляційну установку використовують наступним чином. До певного місця майданчика або сховища, де передбачається вентилювати зерно, доставляють необхідну кількість установок. Двоє робітників розтягують установку на всю довжину. Перед розтягуванням телескопічної труби знімають знімну заглушку першої ланки, знімають фіксатор і розтягують трос. Після розтягування телескопічної труби поправляють (якщо необхідно) становище окремих її ланок, встановлюючи їх в одну лінію. Це необхідно для виключення заклинення ланок при подальшому вилученні їх з-під насипу. Якщо довжина насипу істотно перевищує довжину труби (9,7 м), то навпаки ,однієї раніше розтягнутої телескопічної установки монтують іншу. Відстань між трубами залежить від вологості і висоти насипу зернової маси. До фланця корпусу замість заглушки приєднується вентилятор. Після заповнення площадки або складу зерном в міру необхідності здійснюється його продування і активне вентилювання. Труби з-під насипу виймають за допомогою автомобіля або трактора. Для цього від труби від'єднують вентилятор, дістають кінець троса з петлею, закріплюють її до машини й витягують. Звільнену установку ТВУ-2 розтягують на всю довжину, оглядають, очищують ланки від зерна, перевіряють кріплення троса на останній ланці. Після огляду і очищення знову з'єднують ланки труби, трос змотують, переміщають в першу ланку, ставлять фіксатори і закривають заглушкою. Установку готують для переміщення і застосування в іншому місці.

Переваги телескопічних вентиляційних установок наступні:
- Можна витягати з-під провентильованого насипу до перевантаження останньої і використовувати знову для обробки інших формованих партій;
- Після вийняття не перешкоджають роботі пересувних машин і механізмів при вантажно-розвантажувальних роботах;
- Можна застосовувати не тільки на майданчиках, але і в складах;
- Установки мобільні , прості по пристрою і експлуатації, недорогі.

 

 Мал. Зразок розміщення ТВУ-2 в закритому складі

 Мал. Зразок розміщення ТВУ-2 в закритому складі
Тип з'єднувального вентилятораВОЭ-5
Кількість повітря, що пропускається установкою, м3 / год20000
Зусилля при втягуванні установки з під насипу зерна, кг2000
Довжина секціі,мм2000
Довжина стінок секціЇ, мм1,5
Габаритні, мм 
- в робочому положенні9700х560х680
- в транспортном положенні2200х560х680 
Маса, кг170

Замовити зворотній дзвінок

Привіт, наш менеджер передзвонить вам протягом декількох хвилин.